hasan.coskun@sistemtelekom.com.tr

0 222 202 00 66 / 0222 202 00 66

ÜRÜN DETAYI
802.11 a/b/g/n Unified Access Point
Kategori
Kablosuz Yerel Alan Ağı Erişim Noktaları ve Kontrolörleri
Marka
ZyXEL
Ürün Kodu
NWA5120 Serisi
Ürün Detay

Yarının WLAN Problemlerini Bugünden Çözün 

ZyXEL NWA5120 Serisi 802.11 a/b/g/n Birleştirilmiş Erişim Noktası, büyümekte olan şirketler, turizm ve eğitim ortamları için ideal, gelecekte olabilecek değişikliklerden büyük ölçüde etkilenmeyen WLAN çözümüdür.   2’si 1 arasa bağımsız/yönetilen AP tasarımıyla, kullanıcılar başlangıçta ürünü bağımsız bir AP olarak kullanıp daha sonra Wi-Fi talebi arttıkça, bunu kontrolör tarafından yönetilen bir AP’ye dönüştürebilirler.  Seri, IT genel giderlerini düşürmek üzere, sorunsuz kablosuz kalitesi sağlamak için sektör lideri teknoloji ile tasarlanmıştır.  Gömülü antenler ve sinyal çıkışı, kolay RF planlaması ve maksimum sinyal kapsama alanı sağlayacak şekilde ayarlanmıştır.  Ayrıca dinamik kanal seçimi, yük dengeleme ve kesintisiz dolaşım ve üstün bir Wi-Fi deneyimi için önceden kimlik doğrulama gibi özellikleri destekler.

Tavana monteli tasarım ortamın estetik görünümünü bozmaz.

Geleneksel ticari yönlendiricilerden farklı olarak, ZyXEL NWA5120 Serisinin şık “duman detektörü” tipli tavana monteli tasarımı, daha iyi kapsama ve performans sağlar.  NWA5120 Serisi, kablosuz performansını arttırmak ve kapsama alanındaki ölü noktaları elimine etmek için hem dahili hem de harici anten sunarak tüm problemleri çözen çok fonksiyonlu tasarıma sahip bir PoE AP’dir.  Dahası, sinyal çıkışları özellikle turizm ve eğitim ortamlarında, kolay RF planlaması ve maksimum sinyal kapsama alanı sağlayacak şekilde ayarlanmıştır.

ZyXEL NWA5120 Serisi, plenum sınıfı olarak tasarlanmış ve tehlikeli emisyonlara neden olmayan ve toksik olmayan malzemelerden yapılmıştır – emniyetli tasarımı onu kamusa kapalı alan kablosuz dağıtımları için uygun kılar.

Bağımsızdan merkezi yönetimliye kolayca dönüştürme 

ZyXEL NWA5120 Serisi Birleştirilmiş AP’ler, tam fonksiyonlu bağımsız bir AP olarak konfigüre edilebildiği gibi, Wi-Fi ihtiyaçları arttığında, merkezi yönetimle sağlam bir kontrol temelli WLAN çözümü ve hem LAN hem de WAN bağlantıları üzerinden otomatik AP konfigürasyonu oluşturmak üzere Kablosuz LAN Kontrolörü ile birlikte çalışma kabiliyetine de sahiptir.  Kurulduktan ve elektrik verildikten sonra, AP’ler otomatik olarak Kablosuz LAN Kontrolörünü arar ve bağlantıları kurarlar.  Bağlantılar, CAPWAP protokolü kullanılarak, mevcut LAN altyapısını değiştirmeye gerek kalmaksızın kontrolör ve AP’ler arasında kurulur. 

Aynı 2.4 GHz ve 5 GHz sinyal kapsama alanı ile kolay RF planlama (NWA5123-NI)

Gittikçe daha fazla mobil veya dizüstü cihaz 2.4 GHz ve 5 GHz bantlarını desteklediğinden, kullanıcılar, varsayılan arama için öncelikli olarak 5 GHz’yi seçebilir ve ağır ağ yükünü 2.4 GHz ile dengeleyebilirler; ayrıca her zaman bağlı kalmak ve bağlantıların kesintiye uğramaması da Wi-Fi ağın olmazsa olmazlarından biri haline gelmektedir.  

ZyXEL NWA5123-NI 802.11 a/b/g/n Dual Telsiz Birleştirilmiş AP, herhangi bir frekanstaki eş zamanlı Wi-Fi hizmetlerini karşılayabilmek için 2.4 GHz ve 5 GHz dual bant telsizden oluşur. 

5 GHz bandın daha yüksek frekansı, aynı iletim çıkış gücü ile 2.4 GHz banda kıyasla daha kısa bir sinyal aralığı sağlıyor.  NWA5123-NI, 2.4 GHz kablosuz ağına eşit sinyal kapsama alanı sağlayarak 5 GHz sinyal aralığını destekleyebilen yüksek 5 GHz iletim çıkış gücünden oluşuyor.  Bu nedenle, dağıtımın komplikeliği önemli ölçüde azalabiliyor.

Daha fazla güvenilirlik ve bağlantı kalitesi için kesintisiz kablosuz hizmetler 

ZyXEL NWA5120 Serisi 802.11n PoE AP, ölü nokta ve verimsiz kapsama alanı sorunlarını ortadan kaldırma için, TX Huzmelemesi, LDPC ve MLD gibi kapsam iyileştirici özelliklerine sahiptir.  MLD ile, NWA5120 Serisi, daha istikrarlı kablosuz hizmetleri ve daha iyi bir performans için Sinyal/Gürültü Oranını (SGO) 3 dB’ye çıkarır.   Bu arada, TX Huzmelemesi de, kapsamı sürekli, dinamik sinyal fazı değişiklikleriyle genişleterek ölü noktaları elimine eder.  Kesintisiz kablosuz hizmet ile, NWA5120 Serisi, daha iyi iş verimliliği için güvenilir bağlantı sağlar.