hasan.coskun@sistemtelekom.com.tr

0 222 202 00 66 / 0222 202 00 66

ÜRÜN DETAYI
FE Media Converter
Kategori
Switchler
Marka
ZyXEL
Ürün Kodu
MC100FX-SC2-A/MC100FX-SC30-A
Ürün Detay

Standartlara Uyum

  • IEEE 802.3 10Base-T
  • IEEE 802.3u 100BASE-TX Ethernet
  • IEEE 802.3x akış kontrolü ve geri basınç

Şeffaf Paket

  • Non-VLAN Ethernet paket için 64 ile 1518 Bayt arasında kapasite
  • VLAN-tag tipi Ethernet paketi için 68 ile 1522 bayt arasında kapasite

Bağlantı Hatası Sinyali (LFS)

  • TX to Fiber: TX portu bağlantısı arızalanırsa, dönüştürücü, fiberi de sonlandıracaktır.
  • Fiber to TX: Fiber port bağlantısı arızalanırsa, medya dönüştürüc TX portu bağlantısını da sonlandıracaktır.

Donanım Spesifikasyonu

  • 10/100TX bakır portu üzerinde auto-negotiation desteği
  • 10/100TX bakır portu üzerinde otomatik MDI/MDI-X desteği
  • DIP Anahtarı
    • DIP 1 - Auto-negotiation özelliğini etkinleştirir/devre dışı bırakır
    • DIP 2 -Bakır port (RJ45) duplex mod; full-duplex veya half-duplex
    • DIP 3 -Bakır port (RJ45) veri bit hızı; 10Mbps veya 100Mbps
    • DIP 4 - Fiber port duplex modu; full-duplex veya half-duplex
    • DIP 5 - Bağlantı hatası sinyalini (LFS) etkinleştirir/devre dışı bırakır
    • DIP 6 - Yerel lopp back (LLBK) özelliğini etkinleştirir/devre dışı bırakır
    • DIP 7 - Uzak loop back (RLBK) özelliğini etkinleştirir/devre dışı bırakır
  • Dahili, tek-mod fiber alıcı-verici modülü ile bir 10/100BASE-T portu ve bir 100BASE-FX Fiber Portu (SC)
  • MC100FX-SC2-A: Maksimum aktarım mesafesinin etkinleştirilmesi: 2km
  • MC100FX-SC30-A: Maksimum aktarım mesafesinin etkinleştirilmesi: 30km
  • 100FX fiber dalga boyu: 1310nm

Fiziksel Özellikler

  • Boyutlar: 73.8(G) x 109.2(H) x 23.4(Y)mm
  • Ağırlık: 160g

Güç Gereksinimleri

  • Harici güç adaptörü; 12V DC/ 0.8A
  • Maksimum güç değeri: 2.4 Watt

Çevresel Özellikler

  • İşletme sıcaklığı: 0°C - 45°C
  • Depolama sıcaklığı: -20°C ~ 80°C
  • Çalışma nemi: %10 - %90 arası (yoğuşmasız)

Belgelendirme

  • Güvenlik: CE LVD
  • EMC: FCC Bölüm (sınıf A), CE EMC (Sınıf A)