hasan.coskun@sistemtelekom.com.tr

0 222 202 00 66 / 0222 202 00 66

ÜRÜN DETAYI
ZyWALL IPSec VPN İstemci
Kategori
Firewall
Marka
ZyXEL
Ürün Kodu
VPN İstemci Yazılımı
Ürün Detay

Her Yerde Basit, Güvenli Erişim

Kullanıcı dostu arayüz

ZyWALL IPSec VPN İstemci, mobil kullanıcıların internet üzerinden kurumsal ağlarıyla güvenli bağlantı kurabilmeleri için tasarlanmıştır.  3 adımlı bir konfigürasyon sihirbazıyla ZyWALL IPSec VPN İstemci, kullanıcıların VPN bağlantılarını hiç olmadığı kadar hızlı yapabilmelerini sağlar.   Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay kurulur, konfigüre edilir ve kullanılır.  ZyWALL IPSec VPN İstemci ile bir VPN bağlantısı kurmak artık göz korkutucu bir görev değil.

Yüksek uyumluluk

ZyWALL VPN İstemci, Windows 7, Vista, Server 2008/2003, XP ve 2000 işletim sistemlerinde çalışır; güçlü şifreleme seçenekleri ve çeşitli kimlik doğrulama yöntemleri ZyWALL IPSec VPN İstemci’ye ZyWALL ve diğer IPSec VPN ağ geçitleri ile en iyi uyumluluğu sağlar. ZyWALL IPSec VPN İstemci, çevirmeli, Ethernet, Wi-Fi ve 3G vs gibi tüm bağlantı türlerini destekler ve mobil kullanıcıların her türlü ortamdan bağlantı kurabilmelerini kolaylaştırır.

Kolay dağıtım ve yönetim

Konfigürasyon ve parametreler eşsiz çoğaltılabilir bir dosya olarak depolanabildiğinden, ZyWALL IPSec VPN İstemciler’in dağıtımı dosyayı kopyalamak kadar basittir. Dahası kimlik doğrulama bilgilerini bilgisayardan kaldırmak için, VPN konfigürasyonları ve güvenlik öğeleri (sertifikalar ve ön paylaşımlı anahtar vb) bir USB diskine kaydedilebilir.  Dağıtım ve güvenlik seçeneklerini kontrol etmek ve yönetmek yöneticiler için çok kolaydır.

Yüksek ölçüde esneklik

ZyWALL IPSec VPN İstemci, hem ağ güvenliği ile ilgili endişeleri bulunan küçük işletmeler hem de uzak işgücü birimleri bulunan büyük şirketler için, her ölçekteki projeler için verimli ve ekonomik bir çözüm teşkil eder.